top of page

iGrow studijos

Apie mus

Tai erdvė visapusiškam tobulėjimui, nuo harmoningo asmeninio augimo iki kompetencijų ugdymo komandose bei organizacijose.

iGrow gyvai

Pasirink programą

Studijas rekomenduoja

#auk_su_iGrow

Vadovų

verslo studijos

DAUGIAU
STUDIJUOK

iGrow Business

DAUGIAU
STUDIJUOK

Asmeninio

augimo studijos

iGrow Individual

Gabija /

4-oji laida

Aprašymai tikrai neatspindi jausmų ir patirtų išgyvenimų per metus trukusią kelionę. Kelionę, kurioje buvo visko - naujų pažinčių, laimės akimirkų, ašarų, suvokimo, atradimų, vidinio prieštaravimo, tylos ir dar daug visko.

Viktorija /

2-oji laida

Studijų medžiaga įsišaknijo taip giliai, jog, nepaisant sudėtingų aplinkybių, sąmoningumas nenustojo augti. Perpratusi koučingo ypatybes, pirmiausia tapau kouču sau.

Aistė /

4-oji laida

“iGrow” buvo kažkas naujo, nepatirta, daug pirmųjų kartų, naujų patyriminių praktikų, savo demonų suvokimo ir darbo su jais :) Naujos pažintys padėjo labiau suprasti savo ir išmokti išgirsti, įsiklausyti į kitą. Po studijų tapau atidesne aplinkai - visa tai padeda išbūti akimirkoje, kuri yra DABAR. 

Toma /

3-ioji laida

iGrow man padėjo jau turėtas atskiras psichologijos ir dvasingumo žinių detales sudėti į vieną, nuoseklų, savą paveikslą.

 • iGrow savo veiklą pradėjo dar 2017 m. Į rinką pirmieji atnešėme kitokias asmeninio identiteto vystymo studijas - turinčias aiškią viziją, pagrįstas sąmoningu augimu, stiprias tiek struktūriškai, tiek kokybiškai. Jos tapo puikia priemone visiems,  norintiems įgyti naujų psichologijos žinių, ieškantiems gilesnio savęs supratimo,  siekiantiems tapti profesionaliu ir etišku koučingo specialistu.  

   

  Aukščiausi Jūsų įvertinimai leidžia mums didžiuotis savo darbu, puikūs atsiliepimai akimirksniu užpildo studijuojančiųjų gretas. Metai iš metų, jau turime šešias iGrow Individual alumni laidas! Todėl šiandien natūraliai plečiame savo veiklos ribas ir  turimą patirtį įveikliname verslo organizacijose.

   

  iGrow Business – tai naujos Vadovų verslo studijos,  skirtos siekiantiems ambicingų rezultatų, naujos kartos vadovavimo ir valdymo žinių, padedančios augti ir auginti  darnias komandas, tvarias organizacijas. Jose, kaip ir visoje mūsų filosofijoje, pagrindiniu ir svarbiausiu centru išlieka Žmogus – esamas ar būsimas vadovas, lyderis, entrepreneris, strategas.

   

  iGrow Business vizionieriai ir idėjiniai autoriai – Jums gerai pažįstami studijų ir mokymų rinkos  ekspertai:  iGrow bendraįkūrėja, koučingo ir lyderystės konsultantė Kamilė Milukė bei  iGrow partneris, verslo strategas ir organizacijų vystymo konsultantas Vilius Žemaitis. 

   

  Suvieniję savo vizijas, atradę vertybinę bendrystę  ir apjungę  jėgas su gausia ir patyrusia geriausių Lietuvos konsultantų komanda, kviečiame Jus į naująją  iGrow Business studijų kelionę. Harmoningą ir dinamišką, kuri leis kiekvienam vadovui patirti pokyčio gilumą, sisteminį ugdymą, inovatyvų mąstymą bei įgalinti savo paties potencialą naujame kokybiniame lygmenyje.

 • Studijų tiklas - suteikti žinias ir išlavinti įgūdžius, reikalingus tiek  gilesniam savęs pažinimui tiek komandų bei organizacijų augimui.

 • Šių studijų centre ŽMOGUS. Mes siekiame padėti studentams augti ir tobulėti bei įgalinti keistis kitus.

bottom of page