top of page

Aistė Dromantaitė

dr. Aistė Dromantaitė yra socialinių mokslų daktarė, akredituota karjeros koučingo specialistė (ACC), psichoterapeutė, mokymų lektorė.

Aistė aktyviai veda mokymus ir skaito paskaitas, konsultuoja individualiais ir karjeros klausimais su MNTest sistema, dirbadam su organizacijoms, taiko lyderystės programą DeepLead.

2017-2018 m. Aistė buvo Tarptautinės koučingo Asociacijos ICF Lietuva prezidentė, 2014-2019 m. šios Asociacijos direktorė, ilgametė narė.

Ji rašo įvairius mokslinius ir populiariuosius straipsnius, yra kelių vadybos knygų autorė ir bendraautorė bei įvairių ugdymo programų autorė (Koučingo magistrantūros studijų programos autorė MRU, Koučingo pagrindų programos autorė iGrow institute, Ugdymo ir ne techninių mokymų programos autorė UAB “BAA Training” ir kt.).

Šalia profesinės veiklos, Aistė yra trijų vaikų mama.

Aistė sako, kad "ugdymo procesas yra jos ilgametis profesinis kelias, vystomas ir teikiamas pačiomis įvairiausiomis formomis – nuo individualių konsultacijų iki viešų paskaitų, mokymų ar tekstų, šiltų susitikimų ir pokalbių". Ji tiki, kad dialogas, kuriamas tarpusavio santykis, aktyvus klausymasis ir atviros refleksijos atveria resursų skrynias įvairiausioms galimybėms, sukuria palaikančią ir saugią erdvę mokytis ir taip augti kas tai bebūtų - komandos susitikimas, paskaita, seminaras ar asmeninis pokalbis. "Juk anot N. Mandelos, “ugdymas yra vienas galingiausių ginklų, kuriuo galima keisti pasaulį”. "Tuo tikiu, gyvenu ir kviečiu Jus keliauti ir augti kartu su iGrow koučingo programa," - kviečia Aistė.

Dėsto:

#auk_su_iGrow

bottom of page