top of page

Tomas Girdzijauskas

Tai lektorius eruditas, 27 metus skaitantis plataus tematinio spektro paskaitas. Viso yra pravedęs daugiau nei 700 mokymų renginių.


Lektorius sudėtingas žinias perteikia lengvu, suprantamu būdu. Jo turimos žinios neturi analogų Lietuvoje ir retai sutinkamos pasaulyje dėl jų gilumo, aktualumo, naudojamų senovinių ir šiuolaikinių šaltinių spektro ir gyvenimiškos patirties. Lektorius siūlo unikalius praktinius patarimus, kuriuos galima taikyti iškart dabar ir čia.


Akademinių žinių sėmėsi studijuodamas Kauno Technologijos Universitete radijo-elektroniką, Kauno Medicinos Universitete mediciną, Vilniaus Universitete verslo administravimą bei klasikinę filologiją, Vytauto Didžiojo ir Klaipėdos universitetuose teologiją-filosofiją, klausė atskirus kursus Izraelyje. Laikosi viso gyvenimo studijų (“life long education”) principo, o taip pat nuolat mokosi užsienio kalbų.


Naudodamas turnaround management principus Tomas konsultuoja organizacijų vadovus ir privačius asmenis kai reikia spręsti sudėtingas krizes.

Dėsto:

#auk_su_iGrow

bottom of page